Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet pontosan időzíten...

Hogyan lehet pontosan időzíteni a Subtitle Workshop-ban?

Figyelt kérdés
Nem tudom megadni a felirat kezdetét és a végét, mert amint beállítom a felirat kezdetét és átállítanám a végét, lenullázódik. Próbáltam a ALT+C ALT+V-vel, de az is téved pár tizedmásodpercet, ami szerintem sokat számít, főleg ha gyorsan beszélnek a filmben/sorozatban. És a nyilakkal sem tudok lépkedni, mert az sem egyesével, hanem 300-asával lépked. Emlékszem, hogy én anno valahogyan beállítottam, csak azóta újra lett telepítve. Segítsetek légyszi! Köszönöm!
2011. jún. 21. 09:27
 1/1 anonim válasza:

még nem találkoztam ezzel a hibával Subtitle Workshop-ban, de ha továbbra is fenn áll, egy újratelepítés megoldhatja, vagy keress kicsit a súgójában / weboldalon FAQ-ban...

a legkönnyebb megoldás szerintem egy alternatív program beszerzése lenne, rengeteg van a neten, sajnos neveket most nem tudok mondani, mert 2 éve foglalkoztam utoljára ilyenekkel

2011. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!