Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom el távolitani a...

Nem tudom el távolitani a 2009-es msn-t kitöröltem mindenhonan de még mindig ezt irja:kattintson:start gombra utána a beállitások, vezérlőpult parancsra program hogy távolitsam el a 2009 msn-t örökre?

Figyelt kérdés
a 2009-es verzio van meg de ki akarom törölni nem tudom hogy kell már minenhonnan letöröltem azttán a régebbit letöltötem és mégis ezt irja kikattintson:start gombra utána a beállitások,vezérlőpult parancsra program a start gombnál nem találom a beállitásokat ˙(a vezérlö pultnál is kitöröltem)
2009. márc. 22. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Start-vezérlőput-programok telepítése vagy eltávolítása.
2009. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt beírod a keresőbe hogy törlés és megkapod hogy mivel és hogyan

Persze regelni kell !

2009. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii!!
2009. márc. 24. 18:41
 4/5 A kérdező kommentje:
2 válaszoló rá mentem de azt irja ki hogy nem elérhető
2009. márc. 24. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az oldal, sőt megnéztem,középtájon van az msn törlő és reg. nélkül is le lehet tölteni.Mondjuk én nem töltöttem le mert nincs rá szükségem de próbáld ki.
2009. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!