Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Hetet szettem le. Ez...

Szotyi41 kérdése:

Windows Hetet szettem le. Ez mi a krákenemet képzel magáról?

Figyelt kérdés

[link]

Már ultimatet és professionalt is leszedtem mindegyiknél ugyan ez má naon ideges vok :@


2011. jún. 16. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64 bites, azért, amúgy miért akarod osx alatt elindítani a setupot? azt bootolva kell telepíteni.
2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
öhöm XP csak téma :) amm ezt láthatnád -_-" nézd megh hol a bezárógomb amm köszi akk szedjem le a másik linket aha ezt naon szoptam
2011. jún. 16. 19:01
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi és ezt a bootot hogy a lóba érhetem el ettől a kanál trágyától?
2011. jún. 16. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell leszedned a 32 bit-est, ha a gépeden alapvetően gond nélkül elfutna a 64-es. Mivel 32 bit-es xp-n próbáltad elindítani a 64bit-es telepítőt, ez az oka a hibaüzenetnek. De ahogy az előttem szóló is megírta, bootolva célszerű telepíteni.

Ha esetleg nem tudod hogy kell: [link]


Ezen az oldalon nagyon érthetően le van írva minden.

2011. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is, tanulj meg írni, te a valóságban is naon-nak mondod a nagyon-t? Utána majd megértem, mit is akarsz kérdezni, mert így, hát elég nehéz lesz, de abból, amit az első válaszoló írt, arra következtetek, hogy te egy meglévő op. rendszer alatt akarod elindítani a másikat, ami sajnos nem fog menni. Legalábbis nem így.
2011. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előzőhöz: USER HIBA!!!!!
2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Király köszi jó vagy 2 es
2011. jún. 16. 20:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Amm 3 mas a naon az interneten is így van de ha téged ez bánt akkor úgy mondom hogy nagyon :)
2011. jún. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!