Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet telepíteni a...

Miért nem lehet telepíteni a Windows7-et az XP-mre?

Figyelt kérdés

Mikor bebootol kiir egy hibát,miszerint a ql2300.sys file corrupt or missing.Próbáltam 2 helyről is letölteni hogy hátha pótolja-e de nem.Ez a Windows/system32/drivers mappában található.

Ötletek?


2011. jún. 9. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A Windows 7 boot manager-je írja hogy az xpből hiányzik az a szar és amiatt nem tudja telepíteni,én sem értem de ez igy van...

Kérdésem :) Xp cd vel ha leformázom,kiléphetek és telepíthetem a win7et?

2011. jún. 9. 13:30
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát csináld, bár félő te valamit itt benézel és rosszul választasz.

Lényegtelen hogy azon a merevlemezen xp, w98, linux, freedos van vagy akár tök üres a w7 telepitő dvd-vel ezt meg tudod oldani.

Feltehetőleg a telepitési folyamatnál te frissitést választod (mikor az Xp beállitásait átmenti neked a W7-be) az elöző rendszer teljes törlése (formázás és törlés) helyett ezért bogarászik bele az Xp-be a w7.

2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na mindegy,leszedek egy normális xp-t azzal leformázom és ujratelepítem,és utánna tisztán formázás és win7.Én ezt látom igy jónak.
2011. jún. 9. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!