Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Itunes (Iphone használatnál...

Az Itunes (Iphone használatnál) minden belépéskor újra akar regisztrltatni, és fizettetni a reg. Díjat. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 07:35
 1/3 anonim válasza:

Az Itunes tudtommal ingyenes program. Ipod Shuffle van nekem, és csak ezzel a programmal szoktam rátenni a zenéket. De nekem sosem kért ilyent.

Szerintem probald meg letölteni a hivatalos oldalrol.

2011. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Itunes az Iphone hivatalos letöltő programja, és másfél éve használtam heti rendszerességgel, de csak a legelső alkalommal regisztráltam és kész, töltöttem orrba- szájba a programokat.. Most meg egymás után 2 alkalommal is lehúzta a számlámról az 1,98 euorós reg. díjat... Ezért nem értem :(...
2011. jún. 16. 07:25
 3/3 anonim válasza:

Az első vagyok. Én még nem töltögettem fele, csak az Ipodra tettem fel zenéket. Keresd meg, valahol csak le lehet iratkozni, vagy törölni a regisztrációdat és töltsd le máshonnan a kívánt adatot.


Az én véleményem szerint nem a programra fizettél hanem a letöltött adatra. De ez csak egy tipp.

2011. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!