Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Virtual DJ-ben hogy lehet...

A Virtual DJ-ben hogy lehet beállítani a fejhallgatót, úgy hogy hallatszodjon benne, a mix, de a hangfalba ne hallatszodjon?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően magyaráztam el,nem vagyok valami profi a megfogalmazásokban,bocsi.Úgy szeretném,ahogy van az igazi kevrőknél is,mint pl Pioneer DJM 800 vagy 600,stb.
2011. máj. 5. 16:14
1 2
 1/14 anonim válasza:

A config gombot megnyomva, a sound setup fülön , az outputs lehetőségeknél ott van a headphones ...

utána pedig a sound card részt állítsd be ugyan ezen a fülön ...

2011. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az megy,de hogy érted,hogy állítsam ugyan arra a fülre?Be tudom állítani,de ugyan az megy a külső hangfalba is,mind a fejhallgatóba.
2011. máj. 6. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Te kontrollt akarsz! A Config-ba bemész és ott kiválasztod a hangfal/füles verziót és utána NE fader-rel keverj mert akkor tényleg semmi értelme nem lesz hanem ha lehúzod a csatornát és fő deck-nek jelölöd azt amelyikbe beleakarsz hallgatni/lehúztad a csatit akkor elméletileg csak fülesből kell szóljon! Én ezt konkrétan még anno 2hangkártyával oldottam meg,úgy egyszerűbb(vagy pedig 5.1 hangkari)
2011. máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

nézd meg ezt a képet :

[link]

2011. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tessék it egy kép az enyémről: [link] mit mire állítsak,mert sehogy se akar menni.
2011. máj. 7. 09:52
 6/14 anonim válasza:
ugye fülesen bele akarsz hallgatni a következő számba mixelés közben , akkor a vdj-ben ki kell jelölnöd a fülesre küldendő deck hangját és ne feljtsd el az sem hogy van egy potméter a füles hangerejének és van egy cue poti ami a mix és a deck közötti fader szerepet tölti be !!! tehát ha be is állítod a software és hardver dolgokat utána ne felejtsd el hogy ezeket is állítanod kell mixelés közben ... Remélem érthető voltam ...
2011. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom,hogy kell állitgatni a hangerőt,de most se értem hogy állítsam,már sokképpen próbáltam,de ugayan az megy a fülesben is mind a hangfalban.Ha belehallgatok a másik számba,akkor hallatszik a hangfalba is.
2011. máj. 7. 13:39
 8/14 anonim válasza:
a hankártyád hány csatornás ? mert lehet hogy nálad is csak 1 sztereó csatorna van ami el van osztva a gép hátuljához a hangfalnak és a gép elején a fülesnek , mint nálam ?! ha így van akkor vagy MONO SEPARARTED lehetőséggel pl. a jobb oldal a hangfal , bal oldal a fűles ,,, vagy kell szerezned még egy hangkártyát és akkor 2 hangkártyához kell beállítani Sound Cards résznél ,,, vagy egy 5.1 hangkártyát ...
2011. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen van két csatorna elől,és három hátul,ami bele van építve az alaplapba.Nekem hátra van dugva a fejhallgató a mikrofonos részbe,ami igazából a fejhallgatónak kellene legyen oda meg a hangfal van becsatlakoztatva,azért mert zöld csatornába bele tört a jack csatlakoztatóm,és azóta se tudtam kivakarni.
2011. máj. 8. 09:39
 10/14 anonim válasza:

Akkor próbáld meg ASIO -val !!! Töltsd le az asio4all - t innen : [link]

Telepítsd fel , és ha megvagy ezzel akkor állítsd be az asio - t a sound setup --> sound card's résznél ..

Mert ahogy nézem win7 - ed van amivel igencsak bajos a hangkártyát beállítanod ASIO nélkül , XP-n jóval egyszerűbb ...

2011. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!