Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek a RAR és R01, R02...

Mit tegyek a RAR és R01, R02 stb. fájlokkal, hogy le tudjam játszani a filmet?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet. Van egy mappa, abban még 3 és egy MSInfo dokumentum.

Az első mappa Cd1. Ebben van: egy R00 fájl, R01 fájl ... egészen R48 fájl-ig. + egy RAR fájl és egy SFV fájl.

A cd2 mappa tartalma szintén R00 fájl R48ig és egy RAR és egy SFV.

A harmadik mappa a Sample, ebben van egy videoklip.



Tehát a kérdéseim:


Az MSInfo dokumentum az kiírásnál meg a továbbiakban nem fontos, ugye? Az csak egy ellenőrző fájl, nem?


A Sample mappa az csak egy betekintő, példa? Tehát az sem fog kelleni nekem, jól gondolom?


MIT KELL TENNEM A CD1 ÉS CD2 MAPPÁKBAN LÉVŐ FÁJLOKKAL, HOGY EGY NAGY VIDEOKLIPET VAGY MPEG VAGY BÁRMILYEN FÁJLT KAPJAK?


Kérlek részletesen írjátok le, nem értek nagyon ezekhez a dolgokhoz, csak most itt van 3 napig töltöttem a filmet és nem tudom megnézni...

Köszi szépen előre is :) remélem érthető amit leírtam :s


Ja és media playerbe szoktam nézni tehát valami gyakori formátumba szeretném, nem valami extrába :)


2009. márc. 6. 14:02
 1/3 yuda ***** válasza:

Nem volt minden világos,de leírom amit én értek,remélem hasznodra lesz:

-két cd-ből-két fájlt fogsz kapni(két film)


-Ha rar a fájlok vége,akkor winrar program csomagolja ki,ha viszont növekvő számsor a vége,akkor total commanderrel/fájlegyesítés.


-másik: nem befolyásolja az eljárás,mit fogsz kapni a végén-ha esetleg media player nem játszaná le,akkor próbáld mással-nekem a kmplayer még nem okozott csalódást,de van még sok egyéb ingyenes lejátszó,ami magasról lepipálja a media playert,ne ragaszkodj így hozzá,annyire azért nem jó.

2009. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tömörítették és tördelték a filmet.

WinRar-ral ki tudod tömöríteni, ha van TotalCommandered, az is tökéletes

TotalCommanderben belelépsz a .rar fájlba (mint egy mappába, simán duplaklikk/Enter) és kimásolod onnan a fájlt. A másik rarral ugyanígy.

Úgy kell kezelni, mintha csak egy tömörített fájl lenne, annyi különbséggel, hogy mindig legyen mellette a többi, hozzá tartozó fájl is.

2009. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, sikerült.

Total commandert és winrart is felraktam, de az utóbbival sikerült csak... megzavart, hogy egyesíteni is lehetett most meg kicsomagolni is, nem tudtam, hogy ilyenkor mit kell.


e simán kicsomagoltam a 2 rar fájlt és meglett a film. A többivel nem is csináltam semmit.


Mégegyszer köszi a hozzászólásokat.

2009. márc. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!