Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan égessem le? Egy filmhez...

Hogyan égessem le? Egy filmhez szeretnék feliratot hozzátenni.

Figyelt kérdés
De ezt előtte át kell konvertálni. Ez eddig ok, de utána hogyan tegyem hozza az srt-s fájlt? Csak simán tegyem mellé ugyanazzal a névvel?
2009. márc. 2. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz.
2009. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) megpróbálom, remélem sikerül
2009. márc. 2. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Konvertálás elindításakor megadod az avi-t, aztán hozzáadod az srt-t(winavi-nál "allfiles"...convertx-nél "+"-jel), és utána indítod a konvertálást, nem előtte...legalábbis mintha ezt írtad volna...
2009. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ConvertX-nel nem lehet hozzáadni az srt-t:S

Én úgy gondoltam,h először konvertálom utána lementem és neróval leégetem úgy,h hozzáadom az str-t is. Úgy nem lenne jó?

2009. márc. 2. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Az avi-t dvd-vé konvertáltad. Ha nincs beleégetve az srt, csak szgépen tudsz meghívni külső szövegfájlt lejátszás közben, dvd lejátszón nem fog menni, mivel kiírva dvd-video formátumú, nem lehet mellé tenni semmit. Ha avit írnak dvd-re akkor lehet mellé tenni az srt, és a dvdlejátszó megnyitja (ha divx képes+kezeli az srt-t). A ConvertX kezeli az srt-t, csak végig kell várni a konvetálást...legalábbis nálam ez volt. Kipróbálhatod a WinAvit is, itt az avi beolvasása után a zöld+ jelen katt és megadható az srt (allfiles lenyitva). Rövid próbát is csinálhatsz, az is egyből dvd-videóban, van, de a "preview" engedélyezésével a miniatűr ablakban látszik a szöveg is...
2009. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így csináltam: először betettem azt a filmet, amit konvertálni akartam,majd rámentem a fájlra és ott a felirat sáv hozzáadására és ott kerestem ki az str-t. És így működik. De azért köszi mdkinek:)
2009. márc. 3. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!