Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok feliratot hozzáte...

Hogyan tudok feliratot hozzátenni a filmhez?

Figyelt kérdés
addig megvagyok, hogy találtam a neten megfelelő feliratot, meg letöltöttem egy programot, a Subtitle Workshop-ot, de nem jövök rá hogy kell használni :/ megnyitottam a filmet, hozzá a feliratot, de mindezt hogyan mentsem el? vagy ha esetleg van más mód, nem a Subtitle Workshop, azt is szívesen veszem. köszöni; egy elkeseredett amatőr
2009. jan. 9. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Virtualdub is tud ilyet megfelelő pluginnal, de ha csak nézni akarod, akkor Bsplayer-el és VLC-el is meg subot frissítésre
2009. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem mi a célod? A SubtitleWorkshoppal szerkeszteni tudod a srt-det. Átírni, időzíteni..stb.

Ha az a cél, hogy a felirat látszódjon az avi lejátszásakor, akkor az avi-t és az srt-t egy mappába tenni, és ügyelni arra, hogy teljesen megegyezzen a kettő betűről-betűre...persze kivétel a kiterjesztés..:) Ha elindítod a lejátszást pl BsPlayerrel, a képernyőn meg fog jelenni a felirat. Ha van divx-es dvd lejátszód, akkor az is meg fogja jeleníteni a feliratot lejátszás közben. Ha az a cél, hogy beleégesse a feliratot egy progi az aviba,akkor>>>

[link]

Persze kodek kell a gépre, pl.: ffdshow...

2009. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!