Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükséges-e a BIOS-t frissíten...

Szükséges-e a BIOS-t frissíteni ha a rendszer megfelelően működik?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem:Igaz-e hogyha kiszedem az alaplapi elemet ,a bios visszaáll az eredeti változatára?
2009. febr. 22. 16:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Csak akkor érdemes frissíteni ha ad valami pluszt. Vagy ha valamiért a régi rossz. Én szerintem a te eseted be nem kell frissíteni. A másik kérdésre igaz. Úgy is nevezik CMOS reset... Hát lehet egy kicsit másra is használni....:D Pl. a BIOS a jelszót elfelejti ha kiveszük az elemet!
2009. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:
100%
Egy időben sokat olvastam erről,és mindenki veszélyesnek ítélte a bios frissítést,-ha nincs ebben kifejezett gyakorlatod (ahogy olvasom nincs),akkor hagyd inkább,mert könnyen szervíz lehet a vége.
2009. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tervezek semmi ilyesmit,mert nem értek hozzá. Csak pont erről olvastam és kíváncsi voltam a véleményetekre.
2009. febr. 22. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: ha nincs semmi probléma a Bios-t ne frissítsd! A driver-ek frissítése, inkább javasolt. (előtte mindig, rendszer-visszaállítási pontot létrehozva!)
2009. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK!!!
2009. febr. 23. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már egyszer frissítettem a bios-t, de csak azért mert plus volt benne. Ha közben van áramszünet, akkor az egész gép kuka, vagy csak szervizben javítják meg hetek alatt. Jobb ezt úgy csinálni, ha van egy feltöltött szünetmentes a gépre kötve. És persze nem árt érteni is hozzá.
2009. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!