Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of Duty 4 - Modern...

A Call of Duty 4 - Modern Warfare c. játék TELJES VERZIÓJÁT honnan, tudom letölteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
amazon.com
2011. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezek fizetősek nem?? én ingyen gondoltam...
2011. febr. 12. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Steam.Fizetősbe biztonságosabb, vírusmentes(persze csak ha biztonságos oldalról szerzed be), és minden szerverre be tudsz jutni.
2011. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de Ingyen hol lehet letölteni??
2011. febr. 12. 20:04
 5/8 anonim válasza:

HA van spanod aki küld meghívót vagy torrent filet akkor ncore.cc

beload

the1st.be

ha nincs akkor nézd meg a mininova.org-on

2011. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és olyan nincs, amihez nem kell se meghívó, se torrent, se semmi?
2011. febr. 12. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs
2011. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
thepiratebay on vannak de ha beírod googléba akkor is beadja ott is minden van,nem vírusos bár volt már olyan fájl de az ncoron is lehet találni vírusost,de semmibaj mert elolvasod a commenteket és biztos hogy nem vírusos,bár ha jó vírusírtót akarsz akkor a nodod mert azn tényleg jó,nekem 5-van ami 38§§§-forint viszont most karácsonyi kinálatunkból-szímszóvak akár három gépre 18.000-forintért megtudod venni,bár az ncorról a 4-et töltsd le és az biztos fent van de lehet hogy az 5-is,na mindeggy de tökmindeggy melyik verziót töltöd le mert egy adatbázisról tölti le a frissítéseket,ez inkább a gép felügyelés és opciók miatt van rá szükség,na segítettem?-kérlek írj
2012. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!