Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik msn-t kéne ahhoz...

Melyik msn-t kéne ahhoz letöltenem, hogy msn-ezni is tudjak?

Figyelt kérdés
Nem enged belépni az msn-emre,azt írja hogy van már egy újabb verzió és ha azt letöltöm akkor fogok tudni csak belépni.elindítottam ezt a keresést de nem töltött le semmit. Különböző oldalakról már leszedtem egy csomó mindent mégse akar működni.. ha pl letöltöm a Discovery-t akkor előtte minden msn-nel kapcsolatos dolgot ki kell törölnöm?? vagy hogy működik ez mert ezt nem értem...
2011. jan. 22. 12:46
 1/3 anonim válasza:

Próbáld ki 2009 -es verziót, én is azt használom és tökéletesen megy xp-n , de ha win 7-ed van akkor kipróbálhatod a msn2010-et de sztem az roszabb :D

sok sikert

2011. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés.. mielőtt letöltöm 2009-es verziót előtte törölnöm kell valamit ??
2011. jan. 22. 12:58
 3/3 A kérdező kommentje:

NA a Plus Live-vel mostmár működik..


4.90.0.392-es verzióra még mit tudnék letölteni..ami több szolgáltatással jár..am XP-m van..

2011. jan. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!