Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell letöltenem, vagy az...

Mit kell letöltenem, vagy az internetbeállításoknál bejelölnöm, hogy a neten le tudjak játszani videót?

Figyelt kérdés
valamiért nem engedi
2010. szept. 3. 01:53
 1/7 A kérdező kommentje:

mit jelent internet beállításoknál (speciális) hogy tls és ssl ?

ezek kellhetnek a videó lejátszásához? mer van adobe flash playerem, meg próbáltam ezeket kijelölni, meg pipákat törölni is, sehog nem engedi videót lejátszani, pedig ki van jelölve h képek stb megjelenításe a weboldalakon engedélyezve...

újra is inditottam gépet, mégsem jó, egyik nap jó volt másikon nem, oldalak bejönnek, csak videó nem,

mondja xy t töltsek le, megvolt, instaláltam is, mégsem érek vele semmit

2010. szept. 3. 01:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ssl/tls az közömbös ebből a szempontból.

Teszek ide egy youtubes teszt linket lécci kattints rá és ha nem játsza le a géped ,akkor a PrtSc gombbal lécci fényképezd le és tedd ide a képet ,hogy lássuk mi lehet Nálad a baj.

http://www.youtube.com/watch?v=ym_HjTmSTMU&feature=related

2010. szept. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem jó, és nem is tudtam lefényképezni
2010. szept. 3. 22:59
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj firefox nem játsza le csak, explorer igen :)
2010. szept. 4. 03:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a firefoxod azért nem tudja lejátszani ,mert a Flash playere nem jó. De mivel azt írtad,hogy nem tudsz képet küldeni sem ,így azt gondolom,hogy az Adobe Flash Playert sem tudnád egyedül föltelepíteni,ezért azt javaslom kérj meg rá valakit és mindjárt jó lesz a géped.
2010. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azon gombokkal amit írtál nekem nem fényképez le semmit, de amúgy nem is tudtam, hogy azt úgy lehet....
2010. szept. 4. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:
más böngészővel le tudom játszani
2010. szept. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!