Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt meg mi lelte? Win 7

Ezt meg mi lelte? Win 7

Figyelt kérdés
Win 7em van, tökéletesen működött mindíg is és a mai nap minden sz/\rt letesz a tálcára meg ien hülyeségeket csinál.
2011. jan. 19. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg ilyeneket? Ebből könnyű megmondani mi a baja. Tessék: rossz.
2011. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pl eltüntette a minialkalmazásokat is az asztalról és vissza sem lehet őket rakni, ha írok megáll az írás magától ( pl msn, vagy ide stb ) ha játékot indítok kb 2 perc után magától ledobja a tálcára. Vírusra gyanakszom már indítottam is 1 ellenörzést de idáig nem talált 1et sem.
2011. jan. 19. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha valami masszív alkalmazás futna a háttérben. Nézd meg a taskmanagerben, hogy mi fog le ennyi erőforrást.
2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is inkább vmi vírusra gyanakodnék azok szoktak ilyen gec*k lenni xD (már nem egy ártalmatlan de roppant idegesítő vírussal találkoztam :S:D)
2011. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Immortal válasza:

Próbálj meg alkalmazni egy rendszer-visszaállítást. Nekem bejött. Ha mégsem, marad a re-install :(


Üdv!

2011. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!