Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lelte a gépemet,...

Nem tudom mi lelte a gépemet, idáig semmi baja sem volt?

Figyelt kérdés

Semmi baja nem volt a laptopomnak, utolsó kikapcsoláskor minden szokás szerint jól működöt. Kihúztam a konnektorból mert zavaróan sípoló hangot ad ki éjjel.

Másnap be akartam kapcsolni, és csak odáig jutott el, hogy a legelső oldal megjelenik, amin betölt, aztán eladja az egy hangot és utána beszürkül a képernyő. Akármit csinálok nem jön elő kép. az aksit feltöltöttem szóval nem azzal lehet a gond. A monitor is okés, mert egy másik asztali géphez tartozó monitort hozzácsatlakoztattam a laptophoz és ott is csak a legelső oldalig jutott el, aztán hirtelen beszürkült.

Segítsetek légyszi, mit csináljak vele, használnom kéne.


2010. dec. 28. 14:39
 1/2 anonim válasza:

Minden bizonnyal hardveres hibád lesz.

Szakember megmondja pontosabban.

2010. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Kihúztam a konnektorból mert zavaróan sípoló hangot ad ki éjjel. "


hát ez már akkor régóta jelezte neked ,hogy komoly gondjai vannak

2010. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!