Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of duty: black ops?...

Call of duty: black ops? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval a black ops történetét leírná valaki részletesen?

Linkek nem érdekelnek, mert nincsen magyar részletes leírás, csak angol wikipédián, és ha azt lefordítom magyarra, a szavak össze vissza vannak... Értitek nem?

Szóval linkek nem érdekelnek, aki jól tudja a black opsot azt kérném szépen, hogy írja le.

Nyugottan használhat neveket, nem kell úgy írni, hogy te, hanem Mason, meg hogy a főellenség, azt Dragovichnak írhatja. Az ilyen szavakat, helyszíneket megjegyeztem!

Mivel már 3-szor végigjátszottam, de rossz angolos vagyok, ezért nem sokat értettem az egészből.


Előre is kösz!


2011. jan. 9. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg akarjuk ölni Castro-t,de nem sikerül ezért elfog és átad minket Dragovichnak mint ajándékot.Kísérletezik rajtunk Dragovich,mert azt akarja öljük meg Kennedy-t de Reznov keresztülhúzza a számításukat azzal,hogy átprogramoz minket arra hogy Dragovich-t,Schevschenkot és Steinert megöljük.Közben képbe kerül egy vírus,ami szörnyű halált okoz,ezt kell a végén megállítani,a hajó pedig egy jeladó ami aktiválja a vírust és elterjeszti amerikában.
2011. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és Reznov hogy programoz át? :O
2011. jan. 9. 13:46
 3/4 A kérdező kommentje:

De úgy hallottam, hogy a végén még is meghal Kennedy.

Mi öljük meg, vagy ki, és miért?

2011. jan. 9. 13:47
 4/4 anonim válasza:

töltsd le a hunosítást és érteni fogod :)

www.codbomagyaritas.5mp.eu

2012. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!