Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BF Bad Company 2, mit csinálja...

BF Bad Company 2, mit csináljak most? (lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje nem játszottam a bad company 2-vel és most ahogy felmentem azt vettem észre hogy csak az alap fegyvereim vannak nincsenek pin-ek megszerezve meg 1-es vagyok. Ezután rákerestem a battlefield oldalán hogy mi történt és kiderült hogy karácsony előtt olyan sokat játszottak hogy túlterheltek valami szervert ezért van ez. Olvastam hogy várni kell néhány órát bejelentkezés után aztán ujra belépek és. Hát ez nem egészen igy van, pl belépek akkor még jó, aztán játszok kilépek és akkor megin le van nullázódva minden. Aztán ujra belépek de a régi statom van meg én nem számolja az előtte megszerzett killeket stb-t. MIT CSINÁLJAK HOGY JÓ LEGYEN?! Pls help
2011. jan. 8. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit elcsesztek a fejesek, állítólag már dolgoznak rajta, várjál, vagy ilyenek. MINDENKINEK ez a problémája van.
2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a választ, azt hittem mostanra már megcsinálták
2011. jan. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!