Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Outlook 2007-ben...

A Microsoft Outlook 2007-ben hogy kell kijelentkezni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet kijelentkezni, illetve miért van az, hogy nem a postafiókomra érkezik a levél, hanem az outlookba? pl. freemailemen nem ír ki egy levelet sem, pedig van 100?!?!?!

Akkor hogy van ez? ÉS hogyan lehet kilépni? Mert egyszerűen lehetetlen... Vagyis nekem.


2011. jan. 3. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Zavaros a kérdésed, de szerintem:

Azért, mert az outlook egy levelező kliens program, míg a freemail egy internetes levelező szolgáltató. Sajnos nem érted, hogy mi ez a kettő, különben nem tetted volna fel ilyetén kérdésedet.

Az outlook-ba a netszolgáltatód által biztositott fiókból, érkeznek a levelek, mint programmal leszeded, látod és kezeled az ott lévő leveleket. Egyébként outlookba érkező leveleid milyen szolgáltatónál vannak? t-online, upcmail, enternet, externet, dunaweb stb, sok van belőle?

Következésképpen: ha outlookba nem érkezik levél, akkor nincsen jól beállitva. Ha az outlook jól van beállitva a netszolgáltatód által biztositott email fiókra, akkor igenis van értelme a be és kilépésnek. Ellenkező esetben egyiknek se.

Tehát neked lehetségeskén van:


1./ egy internetes /netszolgáltatótól független/ levelező szolgáltatód, ami a freemail postafiók

2./ Meg egy netszolgáltató által biztositott email postafiókod, /egy ilyen hasonló email cimmel: valaki@t-online.hu, valaki@upcmail.hu stb.../ amit az otlookkal tu tudsz elérni,az oda érkező leveleket kezelni, ha annak beállitásai pontosak.


Ha használod vagy használni akarod ezt az outlookot, akkor

abba belépni és kilépni bizony nagyon hasznos dolog!

2011. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értem, mind1, de miért van az, hogy a freemailemen megnézem a leveleimet, és az érkezettek 0, a többi pl. elküldött az meg megvan. Outlookban meg csak az érkezett leveleket mutatja... Hát ne már... Hülye vagyok ezekhez.

Nekem tegye vissza az a rohadt...

2011. jan. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!