Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pendrive-ot levédeni jelszóval?

Pendrive-ot levédeni jelszóval?

Figyelt kérdés
Van egy pendrive-om, és bizalmas adatok vannak rajta és azt szeretném megkérdezni, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy ha csatlakoztatom egy számítógéphez és ha meg akarom nézni mi van a pendrive-on., akkor egy felugró ablak jelszót kérjen, majd a megfelelő jelszó megadásával megtekinthető a pendrive tartalma. Ezt meg lehet oldani valahogy?
2010. dec. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

jelszavas rar?

ez a legkézenfekvőbb és legegyszerűbb, nincs vele macera, hogy "jajj, nincs dekóder program" a célgépre telepítve.

2010. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez lenne a legracionálisabb.
2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vanank penek különböző titkosítási módszerekel pl, hardveres, vagy újlenyomatos, ez azért elég jó
2010. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sose hallottam még ilyenről.
2010. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok nevet mondani, de van ilyen, és nem kell telepítgetni!
2010. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Láttam egy Tdk pendrive-t, amin volt egy titkosító szoftver eleve. Tehát létezik, de sajnos nem tudom a nevét és nincs meg az a flash már.
2010. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem használod XP-vel, Linux-al akkor ott a BitLocker.

Egyéb esetekben: Jelszavas RAR.

2010. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valószínű találtál már megoldást. Ha nem, akkor talán segít az EasyLock nevű kis program. Ez nem csak jelszóval védi a pendrive-on levő adatokat, hanem titkosítja is.

Úgy tudom, hogy a TDK pendrive-okon is ez a program fut, de nem vagyok benne biztos.

Üdv

2011. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!