Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez jó hacker program? (többi...

Ez jó hacker program? (többi lent)

Figyelt kérdés
iStealer 6.3 gondoltam hogy vissza szerezzem az ellopott steam accomat, mert a steam nem irt vissza nekem, pedig mindent megcsináltam amit kellet, le fényképeztem a cdt, a regisztrácios kodot és a dobozt. Ha valaki tud egy olyan oldalt ahonnan le bírom tölteni és nem fake, vagy vírusos esetleg vmi más az segítsen pls és irja le ide! Előre is köszönöm.
2010. dec. 27. 15:19
 1/1 doncsoky válasza:

Soha semmikor ne hidj ien viszalopom programokban.Mert ha lesz következő accod azt őkfogják ellopni akik azokat csinálják..egyépként nemakarlak elkeseriteni de ha :felhasználónevedet+jelszavadat+emailcímed+annakjelszava+steam account biztonsági jelszava ezek mind törésre kerüültek akkor sehogy HA viszont a email címed ismerősödnél betudsz lépni törlöd az ismeretlen leveleket midnent 99% ba csaka legfontosabb maradjon v azse

akkor a hivatalos steam oldalon még tied az account és a adminoknak irt PONTOS ANGOL levél eséjt ad neked hogy viszaszerezd:)

2011. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!