Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed Prostreet-ben...

Need For Speed Prostreet-ben hogy tudok azzal az autóval menni, amit megvásároltam?

Figyelt kérdés
Nemrég van meg a játék (PS3) és gyűjtöttünk annyi pénzt,hogy tudtunk venni 1 kocsit. De sehol nem látszik,hova kell menni,hogy tudjunk azzal versenyezni? A pénzt pedig levette. Még a PS is nemrég van meg,szal nem vagyunk vmi ügyesek ebben:S
2010. dec. 8. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt belépsz egy Race Day-be, mindig ki kell választanod, hogy milyen autókat viszel. Vidd az újat is. Menet közben nem tudsz változtatni.
2010. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!! De olyan bénák vagyunk,hogy nem jövünk rá,hogyan kell "magunkkal vinni". Hol és hogyan kell kiválasztani?:S

(Úristen már én is röhögök,hogy lehetünk ilyen bénák.)

2010. dec. 8. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden Race Day kezdetekor kiadja a következő képernyőt:


[link]


Két változtatható paraméter van, ezeket pirossal bekarikáztam. Mivel az enyém PC verzió, ezért abban nem tudok segíteni, hogy a PS3 kontrolleren mivel mozgathatod őket, de próbáld kitapasztalni.


A felső az autókategóriát választja ki (karrier, bónusz stb.), ha jól emlékszem, ez karrier módban nincs. PC-n magyar billentyűzettel a 9 és az ö billentyűkkel változtatható.


A másikkal a konkrét autót cserélheted, PC-n a balra és jobbra nyilakkal változtatható.


Még annyit megjegyeznék, hogy csak 100%-ban ép autók jelennek meg itt, úgyhogy ha sérült autód van, azt előbb meg kell javítani.


Másik dolog, hogy minden versenytípushoz (grip, drift, drag stb.) külön autóid vannak, tehát ha veszel egy autót driftre, akkor az grip versenyekre nem választható és fordítva. Ezt a képen lilával jelöltem.


Ha többféle versenyben is ugyanolyan autóval akarsz menni, akkor többet kell venned belőle.

2010. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!