Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom feltelepiteni a Need for speed prostreet nevül játékot persze windows7-en? (home premium)

Figyelt kérdés
Mindig az utolsó 10 száalék hiányzik pedig elkéne rajta futni a gépemen az én gépigényem most kicsi tönkre ment a gégi a processorom: Intel celeron 2.79 ghz RAM: két és fél giga VIDEÓ KÁRTYA 128 mb nem tudom a nevét . ha tudtok segiten akkor irjátok oda plase :'D!!
2011. aug. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha letöltötted, akk keress másikat, hátha az jó. Ha megvetted, akkor van hozzá kézikönyv, abban telefonszám. Felhívod őket és megkérded mi lehet a baj. Vagy esetleg az EA weboldalán keresel e-mail címet és megkérdezed ott. Sajnos erre valószínűleg csak a programozó tud válaszolni.
2011. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés a tárhely a gépeden, és au utsó 10 % nem fér rá .... Elvileg
2011. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ásd el magad
2011. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vok. Lehet hogy tényleg nincs elég hely a gépeden, és azért.
2011. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10000 százalék hogy ráfér a :D lemzre raktam ott van még 20 gigám akkor nem tom de azért kössz ja és lehet elásom magam am megvettem a játékot a tescoban csak nem kaptam hozzá kézikönyvet mert ez ilyen EA value izé
2011. aug. 13. 14:35
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és lefagy a vége
2011. aug. 13. 14:36
 7/7 A kérdező kommentje:

na végre felment a játék nem indítja el mert mindig azt írja

ki hogy a windows problémát keres és eztért nem indul el

2011. aug. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!