Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD-re irhatok 2 filmet?...

DVD-re irhatok 2 filmet? DvdFlic-el kell konvertalnom, nem divx-es az asztali lejatszom. Ha igen, a minosege is jo lesz? (Persze 4.7 GB)

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 15:27
 1/6 Boomer válasza:
Dvd-re annyi filmet írhatsz, amennyit tudsz. Miből és mibe konvertálsz?
2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Avi-bol DVD formatumba konvertalom. Eddig mindig csak egy filmet irtam ra. Mar csinaltam ugy,hogy 1 kis videot kiirtam egy nem ujrairhato dvd-re,visszatettem,hogy irjak meg ra,de mar azt irta ki,hogy a betett dvd nem irhato. Arra miert nem tudtam meg irni?

Egy kezdo toltogeto:) Koszonom a gyors valaszt!!

2010. dec. 1. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Dvd_video írásnál lezárja a lemezt...emiatt nem tudtál írni még rá.

DvdFlickre térve, persze több filmet is beletehetsz, a program kijelzi ha már túl sok a betallózott film...pirosra vált a baloldali függőleges sáv. Azért picit nyilván más a minőség, de nem számottevő.

2010. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sikerult megirnom 2 karacsonyi filmet 1 dvd-re.Ashampoot hasznalok irashoz,a beallitasoknal majd megnezem,hogy kell csinalni,hogy ne zarja le a dvd-t.Ha van ilyen beallitas,akkor kesobb is irhatok ra meg egy filmet ?Nem kell egyszerre?

Koszonom!!

2010. dec. 2. 02:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, már írtam:ha dvd-video-t írsz, akkor lezárja a lemezt az író. Dvd_videót, csak így lehet lemezre írni. Ha lenne divx-es lejátszód, akkor tudnál később is a lemezre írni, mivel az avi-kat adatként írjuk ki, és itt lehet választani a többmenetes lehetőséget pl Nérónál. Ashampoo viszont ezt automatikusan csinálja, ha jól emlékszem. Gyakorláshoz ajánlom vegyél egy újraírható lemezt...
2010. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem!Koszonom a valaszodat!!
2010. dec. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!