Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (Windows 7) Miért irja ki a...

(Windows 7) Miért irja ki a gépem állandoan hogy system restore?

Figyelt kérdés
Egy kis ablakban nyilt meg hogy system restol, the system has been restored after a critical error.data integrity and hard drive integrity verification required. Ha rákattintok, hogy ok, ujra indul a gép, és az egész kezdődik előlről..Van smart defragmenter-em , ilyenkor mi a teendő? Nagyon hülye vagyok a gépekhez, lehet hogy nagyon hülyén irtam le..
2010. nov. 6. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudok, de mindenképpen a merevlemeznél és a beállításainál kell keresni a hibát.

Hasznos program a hibák felismeréséhez a Hard Disk Sentinel nevű program, amelynek a próbaverziója rengeteg helyről letölthető. Ha "normál" üzemmódban végképp nem tudod elindítani a gépet, akkor próbáld csökkentett módban. Nem akarlak elkeseríteni, de valószínüleg totálkáros a merevlemez.

2010. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui.: A S.M.A.R.T. részhez hozzá nem értőnek nem ajánlatos hozzányúlni bármilyen programmal, mert a merevlemez teljesen tönkremehet...
2010. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ..:S
2010. nov. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!