Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami megoldás erre a problém...

Valami megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

[link]


Lenovo M800 lan telepitésénél irja ezt ki,win7 64 bit van a gépen.


Mégmielőtt valaki azt irná hogy a rendszeren már semmilyen program nem fut,az kisebb ssd-t átraktam 6 hónappal ezelőtt egy Lenovo M73-ba és azon a letöltöt lan progit telepitetem (az m73-masét) majd visszarakva az M800-ba tökéletesen müködött.Csak most nagyobb ssd váltás miatt cserélni kellet a rendszert,és az M73 gépet meg már eladtam.


ma 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A Lenovo oldaláról származó driver:

[link]

a Realtek oldaláról frisebb érhető el:

[link]


De az is lehet, hogy nem Realtek, hanem Intel vezérlő van rajta:

[link]


Itt:

[link]

azt írják, hogy érdemes megnézni az Eszközkezelőben ( [link] ), hogy van-e ott hálózati interfész. (Nincs esetleg letíltva a BIOS-ban?)

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani a lan kártyát


A régi ssd-re everestet rátelepitetem és lan-nál ezt irta ki. Intel(R) Ethernet Connection (2) I219-LM


Ezt google-be beirtam és letöltötem,egyből jó lett.


Csak most a vga kártyával szivok,M73-ba az is feltelepült rendesen,erre meg ezt irja ki amikor az M800-ba akarom telepiteni:


[link]


Everest szerint HD530 van benne.

ma 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen érdemes a Lenovo oldalán keresgélni:

[link]


másodlagosan az Intel oldalán:

[link]

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 12:27


Az inteles elméletileg jó lenne de mégsem,elkezdi telepiteni,majd fel is telepiti,és kiirja hogy inditsam ujra a gépet,de miután ujra indul videokártya még mindig nincs feletelpitve..

ma 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Akkor a .zip változatot töltsd le, bontsd ki:

[link]

majd az Eszközkezelőben válaszd ki a grafikus vezérlőt és onnan telepítsd/frissítsd a meghajtóprogramot, megadva a kibontott könyvtárat.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na v hogy mégis sikerült,köszönöm 3-mas kommentelő!
ma 12:56
 7/7 A kérdező kommentje:
zip-et is letöltötem,végül mégis csak az első lett jó a nem zipes
ma 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!