Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell aktiválni a windowst?

Smiley2530 kérdése:

Hogy kell aktiválni a windowst?

Figyelt kérdés

Itt az elején leszögezném, hogy nem értek a számítástechnikához, nem tudom hogy kell windowst telepíteni, segítséget kérni jöttem ide, nem azért, hogy azt hallgassam milyen hülye vagyok hogy ezt se értem. Köszi

Frissítettem win10ről win11re, de azt írja hogy aktiváljam a windows: Nem tudjuk aktiválni a Windowst ezen az eszközön, mert nem csatlakozik a szervezet aktiválási szolgáltatásához. Csatlakozzon a szervezet hálózatához, és próbálja újra. Ha továbbra sem sikerül az aktiválás, kérje rendszergazda segítségét. Hibakód: 0xC004F074

Használt gépem van, azt se tudom, hogy eredeti-e a windows rajta vagy valami torrentkedett verzió. Ha termékkulcsot akarok venni arra azt írja, hogy a storeban kell, de ott nem találok ilyen opciót.

Köszi a segítséget!



okt. 18. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha eredeti lett volna a rendszer, akkor szó nélkül frissíti a licencet. KMS-sel volt buherálva, és amiatt nem fér hozzá a hitelesítő szerverekhez a frissítés után.


A netről beszerezhető olcsón szürkepiaci kulcs pár ezer forintért, ezt a gépházban hozzá lehet adni az aktiváláshoz. Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=1LFErA3fYSs


A beszerzési forrás lehet például Hardverapró. Itt vannak eladók, akik 2-3 ezerért adják, és azonnali fizetési rendszer van berakva. Így nem kell senkivel levelezni, hanem egy automata rendszerben fizetsz, és e-mailben kapod a kulcsot:

[link]


Ami lényeges. Ha "OEM" kulcsot veszel, az a hardverhez kötődik és nem tudod másik gépre átvinni. Az átvihető változat a "retail" - ezek fel vannak tüntetve a leírásokban is.

okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ne a Store-ról vedd mert onnan legalább egy nagyságrenddel drágább mint a tűrésküszöböd.. (pro = 110eFt) :-D
okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A PowerShell parancssor megnyitása rendszergazdaként - parancs:


irm [link] | iex


A parancs beírása után nyomsz egy "Enter"-t majd a felugró ablakban az 1-es gombot nyomod meg (HWID) és megvárod amíg aktiválja.

okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!