Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen lejátszó van ?

Ilyen lejátszó van ?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan lejátszót ami normálisan megtudja nyitni az olyan linkeket amit akkor másolok le a böngészőből mikor a videóra kattintok, és így van hogy videó címének másolása. utánna beilesztettem mindig vlc playerbe hálózati közvetités megnyitásnál. De ez már sokszor nem tudja a videót követni hibát ir ki. Általába online filmekről nézem és átvisz ilyen videó megosztókra hogy Vidóza, Mixdrop. Ezeknél van link és ehez kéne normális lejátszó amivel teljes képernyőre kitudom tenni. Az oldal lejátszóját nem szeretem mer nem tudom állítani a képernyőn és tévén vékony a film sok az üres rész (gép hozzá van kötve a tévéhez ).
tegnap 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg az mpv:

[link]

yt-dlp:

[link]

kombinációt, az sok oldallal

[link] /blob/master/supportedsites.md

elboldogul (én főleg Youtube-hoz használom).

tegnap 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!