Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik asztali videólejátszó,...

Létezik asztali videólejátszó, ami kimondottan online videók lejátszására specializálódott? Többi lent

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a Free Tube, de nemcsak YouTube videókat tudna lejátszani hanem Videát, bármit.

júl. 30. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Tévéokosító. A legtöbb tudja a Netflixet, Maxot, Prime Videot és Disney+-t is.
júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tévé? Én asztali pc-ről beszélek
júl. 30. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Arra ott a böngésző.
júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olyasmire gondolok mint a Free Tube, de nemcsak YouTube videókat tudna lejátszani hanem Videát, bármit."

Tehát - ha jól értem - egy olyan programot keresel, amiben integráltan, egy felületen tudod kezelni a különböző közösségi videomegosztó szolgáltatásokat.

Az ilyen programokat médiaközpontnak (media center) nevezik, ilyen például a Kodi, vagy a Stremio, amiket kiegészítőkkel lehet felvértezni a különböző szolgáltatások eléréséhez.


A Freetube lényegében az Invidious nevű webes, federált szolgáltatás asztali klienses változata - szóval az előbb említett médiaközpontokhoz az Invidious-hoz kell keresni kiegészítőt.

júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen próbálkozás Miro néven, nem tudom, hogy most milyen állapotban lehet.

De a fő probléma az, hogy a videók formátuma és elhelyezési módja nem szabványos, így ami egyik oldalnál működik, lehet, hogy a másiknál nem fog.

júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, azért sztem YouTube és Videa közt nem lehet nagy különbség, mindkettő sima videómegosztó nem? A FreeTube mégsem játsza le a Videás linkeket
júl. 31. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: "A FreeTube mégsem játsza le a Videás linkeket"

A Freetube az Invidious API-ját használja (lényegében a Freetube az Invidious asztali kliense), ami utóbbi pedig a Youtube-ra épül. Ezért nem játssza le a Videás linkeket.


"azért sztem YouTube és Videa közt nem lehet nagy különbség, mindkettő sima videómegosztó nem?"

Attól, hogy mind a kettőn videók érhetőek el, azért a belső felépítésük teljesen más.

júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!