Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windowsról miért nem lehetsé...

A windowsról miért nem lehetséges letörölni ezt a onenote nevű dolgot?

Figyelt kérdés

A programok törlésénél próbáltam végleg eltávolítani ezt a onenote nevű dolgot ami a windows meglétével fentvan a laptopomon. Mivel néha olyat csinál, hogy ha online játszom akkor egyszer csak gondol egyet és magától leteszi a játékot a tálcára és feldob egy lényegtelen értesítőt.


Egyébként a onenote-hoz én soha nem nyúltam, sőt, letöröltem már a programok közül a windowsban. Na de most jön a vicces része a dolognak. Hiába töröltem le, a onenote már elvileg nincs a gépemen, és mégis küld értesítőt :D Mégis amikor elindítom a windowst, ott van ismét. Pedig a törlési listában már nincs ott, sőt, a windows onenote-ot is letöröltem már. Hogy lehet megszabadulni ettől a sz*rtól?? Semmi értelme, soha nem használtam, és mégis a gépem van, és néha 3-4 naponta egy értesítővel leküldi a játékot a tálcára.. Nagyon idegesítő, valaki help?


ma 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Pont az a fél giga tárhely kell a boldogsághoz?

Egyszerűen kapcsold ki a beállításaiban hogy ne induljon a windowsal együtt, majd zárd be a programot. Többé nem kell foglalkoznod vele.

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs MS fiókom, így nem tapasztaltam ezt, dirrkét nem akartam ms fiókot.. Kapcsold ki az indulását.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!