Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft office (word,...

Microsoft office (word, excel) programok telepítése segítség?

Figyelt kérdés

Honnan töltsem le őket? Több helyen látok több felé csomagot, de ez nekem sok. Semmit nem mond h professional vagy mit tudom én milyen. Miért nem lehet ezt egyszerűen csinálni mint egy Chrome letöltése..

Na mindegy, szóval mit javasoltok, melyik oldalról töltsem le? Melyik verziót? Nem akarok 10 ezernél többet fizetni érte.

Köszönöm!



ma 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Microsoft.com oldalról töltsd.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Microsoft programcsomagja fizetős, ezért nem is annyira egyszerű csak úgy letölteni. Ha megveszed, akkor egyértelműek a lépései, mert belépsz a fiókba és megnyomod a letöltés gombot. Anélkül a nyílt netről legfeljebb 30 napos próbaverziót találsz.

Azt már a Microsoft vagy harmadik fél kereskedő oldalán is láthatod, hogy az önálló kiadás messze nem 10 ezerbe kerül, a személyes használatra szánt O365 verzió éves előfizetési díja 37 ezer forint most.


Vagy ingyenes alternatíva lehet még a Libre Office csomagja, abban is van szövegszerkesztő, táblázatkezelő stb.

ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan út is van ha ragaszkodsz a Microsoft Office programcsomaghoz, hogy valamilyen megbízható oldalon viszonylag olcsón (3 ezer körül) megveszed a kulcsot, aztán az ott kapott instrukciók alapján (vagy ha nem mellékelnek ilyet, a Microsoft letöltés oldalán) beírod a kulcsot és a megfelelő változatot fogod letölteni, mert a kulcs alapján az oldal tudni fogja milyen változat kell.
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!