Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KDE Plasma asztali környezette...

KDE Plasma asztali környezettel miért nem jó a WiFi?

Figyelt kérdés

Valami oknál fogva nem lehet WiFi-re kapcsolódni, ha KDE Plasma asztali környezetet használok, viszont másik asztali környezettel (pl Xfce, GNOME) simán lehet csatlakozni.

KDE alatt mindig az van, hogy beírom a jelszót, de a KDE szerint nem jól írtam be a jelszót, pedig amúgy de... A billentyűkiosztás is rendesen be van állítva, bekapcsoltam, hogy mutassa a jelszót, szóval biztos, hogy jól írom be, de a KDE szerint nem az a jelszó! Van 2 WiFink itthon, egyikre se akar csatlakozni (mint mondtam, másik asztali környezettel viszont simán).


Se Fedora, se Manjaro alatt nem megy, ha KDE desktopom van. Miért? Neten abszolút semmit nem írnak erről!


A laptopomon van ez, a típusa Dell Latitude E5530 (nem egy mai darab). Asztali gépen, USB-s WiFi adapterrel viszont csatlakozik a KDE-s Fedora.



tegnap 13:19
 1/4 SIDLER22 ***** válasza:

Lehet, hogy valami más beállítás nem jó a KDE Wi-Fi felületén.

Esetleg próbáld meg, hogy beírod máshova a jelszót ahol látod és onnan másolod ki és illeszted be a jelszó mezőbe.

Jobbat egyenlőre nem tudok én se.

tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Át kellett állítani, hogy ne csak a jelenlegi felhasználói fiókban tárolja titkosítottan a jelszót, hanem az összes felhasználói fióknak, titkosítatlanul.


Érdekes, de ezt így átállítva csatlakozott.

tegnap 13:58
 3/4 BeefEater ***** válasza:

Hasonlítsd össze a wpa_supplicant logjait egy működővel, hátha, okosabb leszel.

(Azzal meg nem leszel előrébb, hogy ha leírom, hogy nekem működik egy őskövület Latitude-on.)

tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SIDLER22 ***** válasza:

Jaa, hogy neked a KDE Wallet zavart be :D

Nekem az az elsők között van amit letiltok egy telepítésnél.

tegnap 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!