Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mailtrack nem működik?

A Mailtrack nem működik?

Figyelt kérdés
Szerettem volna megnézni hogy az illető elolvasta-e az emailemet. Én gmail-ről küldtem azonban nem gmail fiókra. Ebben az esetben ha nem is működik, nem látom hogy megnyitotta..dee elmegy neki az üzenet igaz?

tegnap 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Két fajta szabványos tértivevény létezik levélküldésnél: a kézbesítési tértivevény - amit a küldő fél levelezőszervere állít ki (már ha a küldő fél igényli) a címzett levelezőszerveréhez sikeresen történt kézbesítéséről - és az olvasási tértivevény - ezt pedig a küldő fél igényelheti a címzett féltől, aki a levelezőkliens beállításaitól (és a címzett habitusától) függően küldhet visszajelzést, hogy elolvasta a levelet (tehát nem biztos, hogy kapsz visszajelzést erről, pláne hogy ennek adatvédelmi hátrányai vannak: [link] ).


Ha asztali levelezőklienset használsz - például Mozilla Thunderbird-öt - abban általában mind kettő beállítható (Thunderbird esetében: levélíráskor a Beállítások/Tértivevény illetve Beállítás/Értesítés a kézbesítésről menüpontokban állítható be).


A GMail webes felületén csak olvasási tértivevényt lehet igényelni:

[link]

a Mailtrack is hasonlót biztosít, ami a címzetten múlik, hogy visszajelzi-e.

ma 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!