Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program számítóg...

Vajda Gábor kérdése:

Létezik ilyen program számítógépre (Laptopra) ?

Figyelt kérdés

Használtam már nem egy email klienst de most elakadtam...telefonon megkapom a leveleimet,számítógépen viszont valahogy nem.A Thunderbird nem szedi le a leveleket pedig 3 nappal ezelőttig MINDEN működött rendesen benne,most meg...megállt...küldeni lehet vele irományt csak fogadni nem.Több fiókom is van.Egyikből küldök a másikba vele és csak a telefonon jelenik meg ha érkezik valami.


Az lenne a kérdésem lényege hogy meg lehet csinálni valahogy hogy a Thunderbird akár...ha működik majd megint egyszer...vagy egy másik programnálnál...hogy ahány postafiókot figyeltetek a programmal mindegyik másként jelezzen ha levél jön bele?Tehát másként jelezzen ha gmailes fiókba jön levél és másként jelezzen ha másik fiókba jön...csak hogy tudjam látatlanban is...

Androidon megoldották...A Bluemail pont ilyen és ezért is szeretem.Tudom hogy mikor melyik fiókba jön levél így már az értesítési hangból tudom milyen témájú lehet.(Úgy mint a telefonhívásnál hogy minden névhez hozzá lehet rendelni más-más csengőhangot...na így gondolom csak itt nem nevek vannak ugye hanem a saját postafiókjaim hogy mind más hangot adjon...)


Azt nem tudom hogy a Thunderbird hogyan állt le vagy miért de eddig a neten nem láttam róla cikket.Olyan meg hogy létezhet hogy csak az áll le és csak nálam...

az ideiglenesen feltelepített gagyi meg működik?...


A kérdés tényleg a fiókok másként történő jelzése lenne...szóval megoldható ez Thunderbird-ben...vagy van-e ilyen levelezőkliens amelyik tudja ezt?

Ne a miérteket kérdezzétek hanem tanácsot kértem...ha valaki tudja ne tartsa magában!


Köszi!



aug. 31. 16:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a bizonyos "Filter rules" kiírás hol fog megjelenni ahonnan már talán lépni is tudok az ügyben?
aug. 31. 22:39
 12/15 anonim ***** válasza:

"és honnan tudja a program hogy mikor melyiket kell lejátszani?..."

Hogy megadod neki parancssori paraméterként.


"és hol kell megadni a paramétereket?"

A Thunderbird kiegészítőn belül, amikor létrehozod a filtert, az alján, a "Perform these actions" résznél kiválasztod akciónál, hogy "Launch file",

[link]

majd megadod a zenelejátszó program és a hangfájl elérhetőségét

aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azt hogy "mikor" melyiket...azt úgy értem hogy hol tudom hozzárendelni a "levél beérkezése a postafiókba" ---> x hang...

másikaknál ugyanígy csak másik hang...

aug. 31. 22:45
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Jobb felső részen ☰ menü --> Eszközök --> Üzenetszűrők menüpont
aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ez egyszer megvan.De igazából részleteiben kéne tudnom hogy mit hogyan állítsak be a szerkesztővel mert nem igazán akar sikerülni.A programindításnál nem dob fel semmi különös egyéb paramétert,viszont a fájl indításnál felajánlja hogy milyen programmal akarom futtatni.Ott lejátszódik a hang DE nem nem tudom összekötni a két funkciót...van ilyen is benne hogy tartalmazza nem tartalmazza...izé..a fene se tudja hogy ezzel mit csináljak.

Szóval le tudod nekem írni hogy mit csináljak a szerkesztőben ahhoz hogy működjön a dolog...és a tesztfuttatatásnál is lejátssza a hangot?...Mert gondolom ha a szűrő tesztfuttatása működik akkor a programban is üzemszerűen...

aug. 31. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!