Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program számítóg...

Vajda Gábor kérdése:

Létezik ilyen program számítógépre (Laptopra) ?

Figyelt kérdés

Használtam már nem egy email klienst de most elakadtam...telefonon megkapom a leveleimet,számítógépen viszont valahogy nem.A Thunderbird nem szedi le a leveleket pedig 3 nappal ezelőttig MINDEN működött rendesen benne,most meg...megállt...küldeni lehet vele irományt csak fogadni nem.Több fiókom is van.Egyikből küldök a másikba vele és csak a telefonon jelenik meg ha érkezik valami.


Az lenne a kérdésem lényege hogy meg lehet csinálni valahogy hogy a Thunderbird akár...ha működik majd megint egyszer...vagy egy másik programnálnál...hogy ahány postafiókot figyeltetek a programmal mindegyik másként jelezzen ha levél jön bele?Tehát másként jelezzen ha gmailes fiókba jön levél és másként jelezzen ha másik fiókba jön...csak hogy tudjam látatlanban is...

Androidon megoldották...A Bluemail pont ilyen és ezért is szeretem.Tudom hogy mikor melyik fiókba jön levél így már az értesítési hangból tudom milyen témájú lehet.(Úgy mint a telefonhívásnál hogy minden névhez hozzá lehet rendelni más-más csengőhangot...na így gondolom csak itt nem nevek vannak ugye hanem a saját postafiókjaim hogy mind más hangot adjon...)


Azt nem tudom hogy a Thunderbird hogyan állt le vagy miért de eddig a neten nem láttam róla cikket.Olyan meg hogy létezhet hogy csak az áll le és csak nálam...

az ideiglenesen feltelepített gagyi meg működik?...


A kérdés tényleg a fiókok másként történő jelzése lenne...szóval megoldható ez Thunderbird-ben...vagy van-e ilyen levelezőkliens amelyik tudja ezt?

Ne a miérteket kérdezzétek hanem tanácsot kértem...ha valaki tudja ne tartsa magában!


Köszi!



aug. 31. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ahány postafiókot figyeltetek a programmal mindegyik másként jelezzen ha levél jön bele?Tehát másként jelezzen ha gmailes fiókba jön levél és másként jelezzen ha másik fiókba jön...csak hogy tudjam látatlanban is..."

Például:

[link]

aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Thunderbird gondját megoldottam már jól működik.Innentől csak a postafiók-jelzés a kérdés...hogy beválik-e...tudok ezekről a kiegészítőkről de nem tudom hogyan kell használni őket.Az ötletért köszi! Megpróbálom...ha nem megy írok. :)
aug. 31. 16:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Elég kacifántos,feltelepítettem a progiban már bent van,de nem tudom hogyan kell bejelölni a dolgokat a "másként jelzésekhez"...
aug. 31. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:

"A Thunderbird nem szedi le a leveleket pedig 3 nappal ezelőttig MINDEN működött rendesen benne,most meg...megállt..."

Működik az, csak ugye a levelezőkliens adott időközönként ellenőrzi a leveleket - a Thunderbird alapesetben 10 percenként (Jobb felső részen ☰ menü --> Postafiók beállításai --> Kiválasztod az adott postafiókot --> Kiszolgáló beállításai --> Új üzenetek ellenőrzése X percenként)

aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most írtam hogy ezt már megoldottam.Most a megadott kiegészítőhöz kéne némi magyarázat hogy hogyan kell beállítani hogy mind a 4 postafiókom más hanggal jelezze hogy levelem jött...
aug. 31. 19:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Nos ez a kiegészítő sokmindenre jó,elolvastam de erre pont nem...vagy én vagyok túl hülye hozzá....
aug. 31. 21:48
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Tud futtatni programot, szóval valamilyen médialejátszóval - például VLC Media Player vagy mpv segítségével - tudsz lejátszani hangot.
aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

...és szét tudom választani hogy postafiókonként a levelek beérkezésekor más-más (az adott postafiókhoz rendelt) hangot játsszon le?Ez érdekesen hangzik...Tehát tudlajdonképpen 4 programfuttatás..és négy féle hang...de most akkor a programot kell futtatni, vagy azt kell belőni hogy azt a bizonyos hangot játssza le amit akarok amikor bejön egy levél?

(Hú de bonyolult már...)

aug. 31. 22:24
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: A Thunderbird-kiegészítőben megadhatod, hogy a programot milyen paraméterekkel futtassa, vagyis hogy milyen hangot játsszon le - tehát ugyanazt a programot futtatod, csak más paraméterekkel postafiókonként.
aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

és honnan tudja a program hogy mikor melyiket kell lejátszani?...

és hol kell megadni a paramétereket?Mert eddig csak azt a sok bepipálható funkciót láttam,és azon belül még nem csinált semmit.

A programon belül meg nem találom a funkciók elérhetőségét...

aug. 31. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!