Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 23H2?

Windows 11 23H2?

Figyelt kérdés
Van egy harmadik gen. I3 laptopom Geforce 710M videokártyával. SSD-m van. Kisebb játékok futtatására használom, mehet rá a win11 home 23H2? Használtam már windows 11-et rufussal, annyi bajom volt vele, hogy hamar elérte a gép a 90%-os ramhasználatot gta5 közben, közben 8+4es ramom van..
aug. 15. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az új Win.11 Iot Enterprise LTSC 2024 olyan gépekre is telepíthető amelyek eddig nem voltak kompatibilisek a Win.11-el. Az nCore-ról a magyar nyelvű is letölthető.

[link]

[link]

aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt az is, kb annyira üres a rendszer, hogy egy Linuxra többre megyek...
aug. 15. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Akik értenek hozzá és tudják mi is az a LTSC azok szeretik mert nincs terhelve a rendszer alapból a sok felesleges programokkal (App-ok). Csak azok lesznek benne amit szeretnének használni és maguknak telepítenek.


- A többi kiadás egyik fő hátránya a beépített szoftverek nagy száma, mint például: Microsoft Store, Mail, Cortana stb... - jelentősen lelassítják az operációs rendszert, amik sok számítógépes erőforrást igénybe vesznek.

- A Windows Enterprise LTSC csak teljesen ellenőrzött, végleges biztonsági frissítéseket és javításokat kap (vagyis az instabil frissítés minimálisra csökken).

- Hosszú távú szervizcsatornájuk van, a sima LTSC-nek 5 év, az Iot LTSC-nek 10 év és 3 évente adnak ki belőlük újabb verziót.

aug. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

A hozzáértőbbek a Store-tól kezdve mindent tudnak telepíteni rá ha használni akarják.

aug. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sima Windows 11-et lehet ugyanúgy debloatolni scripttel akár.
aug. 16. 13:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem a fő problémám az ezzel a verzióval, hogy sok játék igényel olyan szolgáltatásokat, amelyek rendelkeznek az alap Windows verziók, ez meg nem.

Még ez ugye meg is oldható.


Én aktivátorral sose aktiválnám a rendszeremet. Ez kb olyan mintha fekete munkára mennék, vagy kifizet vagy nem. A legféltetebb adataim, jelszavaim, vagy csak a gépem nem bíznám rá xy-ra, aki éppen Pesterzsébeten veri a fszt.

aug. 16. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!