Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik alkalmazás esetleg...

Leviathans kérdése:

Melyik alkalmazás esetleg applikáció alkalmas arra hogy egy posztert a4-es méretekre daraboljon fel?

Figyelt kérdés
aug. 12. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Posteriza?
aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hintalow ***** válasza:
Ha közvetlenül nyomtatnád, akkor egy sima excel is elèg, beszúrod kèpkènt, bemèretezed megfelelőre, ès nyomtatásnál már szèt is szedi megfelelőre, legyen az a4,a3 vagy bármi.
aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú hát köszönöm akkor ezt lenne a legjobb. És egy cellába kell beszúrni vagy hova?
aug. 12. 17:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy egy kicsit bonyolultabb mert a kép a alapból ezerszerezer pixel amit nem tudok hogy ténylegesen mekkora de 4 darab 4-esre kéne kinyomtatni
aug. 12. 17:32
 6/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Az szerintem ehhez nem túl magy felbontás, nem tudom milyen kèp az, de 1000*1000-es felbontás mèg egy darab a4-nek sem a felső határa ha rèszletessèget nèzünk.

Egy ekkora felbontású kèp 4 a4-es oldalra nagyìtva jó esèllyen elèg pixeles ès elnagyolt lesz.

aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ettől tartok én is
aug. 13. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!