Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 frissités után...

Vizivakond kérdése:

Windows 11 frissités után kékhalál?

Figyelt kérdés

Üdv! Tegnapi Windows frissités tropára vágta a laptopom ( Acer Nitro V-ANV15-51) frissités után bekapcsoltam és egyből kékhalál a következő hibával: “inaccessible boot device“

Belenéztem a biosba hogy mizu és eltünt onnan az ssd teljesen amin volt a windows. Hibaelháritás semmit se csinál , újra rakni se tudom mert még az újratelepitő sem látja az ssd amire szeretném tenni. CMD parancsokat is probáltam feleslegesen az sem segitett.

Most vagy meghalt az ssd-m ( kb 3 hónapos laptopról beszélünk) vagy valamit nagyon elrontottak ebben a frissitésben. Valakinek volt már ezzel tapasztalata? Laptopszervízbe érdemes lenne vinnem? Válaszokért előre is nagyon nagyon hálás vagyok 🫡



júl. 17. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NVMe SSD?
júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
UEFI/safe boot beállítások biosban jól be vannak állítva?
júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy inteles gép gondolom NVMe SSD a rendszer meghajtó.

A telepítési adathordozóra felmásoltad az Intel IRST-VDM drivert és megpróbáltad beilleszteni? Mert ez nélkül nem látja a WIN telepítő az NVME- SSD-t.


[link]

júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Acer laptopon prezentálva.


https://www.youtube.com/watch?v=9wKkiQen3GA

júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen letöltöttem IRST-VDM-et

De anélkül sem mutatja az egészet

Háromszor is megprobáltam…

júl. 17. 21:32
 6/15 A kérdező kommentje:
De reggel megpróbálom amit 4-es küldött hátha régebbit tettem a pendrive-ra
júl. 17. 21:34
 7/15 Fuxoló ***** válasza:
100%
Szervíz, hiába töltötök le bármit is, ha a BIOS nem mutatja, de előzőleg minden jól működött, az nem operációs rendszer alapú probléma.
júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor telepítésnél elérsz a meghajó ablakhoz ami üres nem lát SSD-t akkor betallóztad a drivert?
júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen az igaz ha a bios sem látja akkor szerviz.
júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit félre fogalmaztam magam biosban ott van mutatja de ha boot ordert akarok neki adni akkor csak annyit ir hogy “ boot device “ nem hogy xy ssd valami
júl. 17. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!