Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Facebook privát, zárt...

Kedves Vezető kérdése:

Ha Facebook privát, zárt csoportban hirdetek műszaki cikket (Switch), akkor az miért jelenik meg a Marketplace-en ?

Figyelt kérdés

júl. 9. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert facebook....
júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a Facebook üzletelős szolgáltatása a Piactér.
júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor mi értelme a zárt, adok veszek csoportoknak.

Ha NEM a nyílt Marketplace re akarok hirdetni, hanem a Zárt adok veszek csoportba, ahogy eddig is ?

júl. 9. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mindegy neked, hogy ki veszi meg? Mi értelme van a Facebooknak?Miért használod hibásan az írásjeleket?
júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:
Amikor feladsz egy hírdetést, akkor a végén megkérdezi, hogy hol akarod még hírdetni (itt listáz további releváns csoportokat is amikben benne vagy) és ebben a felsorolásban ott a marketplace is, ami mindig alapértelmezetten be van pipálva ha jól emlékszem. Szerintem ott okéztad le véletlenül.
júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt nem X éltem be hogy máshol is legyen. A telefonom javít, nemrég telepítettem újra, kikapcsolom nár, ha megtalálom ezt a funkciót, köszi.

Azért hirdetek zárt csoportba, hogy ne lássák hogy miket adok-veszek.

Nem mintha lenne benne vmi durva, csak senkire sem tartozik az ismerőseim közül.

Valami igen, valami nem, azt hittem azért vannak a zárt csoportok.

Mert ha nyíltan akarok hirdetni, ismerem Én is a Marketplacet :)

júl. 9. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Javít a telefonod? Belehirdetsz a csoportba? Ha az ismerőseiddel adsz-veszel, akkor meg nem a Facebookon kéne csinálni.
júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Adok veszek zárt csoport, Te fogyatékos, kötekető, kis gyökér. :D
júl. 9. 19:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!