Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD-ről másolás megtagadva,...

DVD-ről másolás megtagadva, mert "másolásvédelemmel ellátva". Át lehet ezt hidalni valahogy?

Figyelt kérdés

Csak simán át akartam a laptopra másolni a DVD-t (gyári műsoros), és kidobta ezt a hibaüzenetet, hogy a másolásvédelem nem engedi.


Van erre megoldás, hogy mégis át tudjam húzni a fileokat?



júl. 4. 16:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

*

Ráadásul már túltárgyaltuk, hogy neki nem felel meg.

júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Kinek és miért nem felel meg egy ilyen xvid avi..?

[link]

Mindennel kompatibilis és simán pendrivera másolható. Ilyen a végeredmény dvdshrink +virtualdubmod után is..

júl. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Anno néztünk VHS-t is, ez csak egy kicsit rosszabb.
júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Azért a VHS-t a DVD-hez hasonlítani... 🙃
júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
A 22-es videóját hasonlítottam a VHS-hez.
júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Viszont a 22-es videója nemis DVD-ről készült amint láthatod. (az a méret és tömörítésre volt példa) De ha te ezt az 1perces videót dvd-ről jobb minőségben azonos méretben linkeled azt szívesen megnézném.
júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz. Feltöltött egy videót ami az én számomra nem jó minőségű. Próbáld meg értelmezni a szöveget ami a linkhez tartozik.
júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

*

Hol olvastad, hogy azt írtam volna, hogy kisebb méretben jobb minőségűt tudok csinálni?

júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Akkor mit akarsz mondani? Hogy használjon DVD-t mint 30 éve?
júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz ? Valaki feltett egy kérdést amire többen válaszoltunk, a kérdező ki fogja próbálni neki melyik válik be.

A huszonkettes hozzászólás is teljesen felesleges volt, ugyanúgy mint a tied. Arra válaszoltam, nem kellett volna, a tiedre sem.

Nem segítesz a kérdezőnek, velem kötözködsz.

júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!