Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crc hiba játék telepítés...

Crc hiba játék telepítés közben mitől?

Figyelt kérdés

Használtan vettem HDD-t meg RAM-ot és azóta folyamatosan ez a hiba áll fenn (persze tudom torrent....)

De akkor is, eddig nem volt ez mostmeg minden játéknál, újra kell ellenőriznem a qbitorrenten a fájlokat, defendert kilőni és csak így trlepül. Lehet ez sata kábel hiba vagy ram hiba? Vagy a HDD hibás? Mivel trszteljek? HDsentinel nem mutat hibát.


júl. 1. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a gép a baj, hanem a forrás ahonnan beszerzed (crc hiba = sérült az adatfájl). Töltsd le hivatalos forrásból és nem lesz baj. A defender kikapcsolásával pedig azt éred el, hogy hosszútávon benyelsz egy vírust.
júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom, de az a fura, hogy amíg nem raktam be az új ramokat meg winyót addig aoha se volt ilyen gondom. Lehet holnap kipróbálom higy kiveszem az új dolgokat, csak ez nagyon időigényes jobb lenne valami teszt program
júl. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!