Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megbízható a 360 Secure Browser?

Megbízható a 360 Secure Browser?

Figyelt kérdés

Használhat Flash Playert, valamint IE motort a Chromium mellett. Még kínai.


Interneten volt aki azt írta, hogy adatokat gyűjt a kínai államnak.


Ez igaz?



tegnapelőtt 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban Microsoft böngészőmotorokat.
tegnapelőtt 19:37
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Van okod a használatra az elismert és megbízható böngészők helyett? Egyértelmű, hogy noname szoftvereket lehetőleg ne, vagy csak alapos meggyőződés után használj, ha nincs más megbízhatóbb alternatíva. Itt egy tucat lenne helyette.
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2.

Kínában az egyik legnépszerűbb és nemzetközileg is van egy részesedése. Nem noname.


Azért használom, mert támogatja a kínai nyelvet, én még többször használom a kínai nyelvet.

tegnapelőtt 20:18
 4/6 SIDLER22 ***** válasza:
35%
És a másik 4-5 népszerűbb böngésző közül egyik sem támogatja? A Kínai dolgok meg olyanok amilyenek. A Discordot is félig kínai cég tulajdonolja és már ott is félünk beszélni egymással érzékenyebb dolgokról. Egy komplett kínai böngészőt nem is merek elképzelni...
tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4.

A Google Chrome szerinted nem kémkedik az amerikaiaknak? Félsz beszélni a Discordon? XD Bocsi, de elképzeltem a komcsi párt vezetését, ahogy épp tárgyal a streamről. XD

tegnapelőtt 20:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Én talán még jobban tojok az amcsi cuccoktól, mert ők még fel sem vállalják annyira a dolgot...
tegnapelőtt 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!