Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik AI programmal tudom...

Melyik AI programmal tudom feldobni fotóimat?

Figyelt kérdés
Olyan MI/AI weblapot, programot keresek, amivel meglévő fotómat tudom szebbé, jobbá, kreatívabbá tenni. Értem ezalatt, hogy pl. feltöltök egy tengerparti képet és eltünteti róla az embereket, kiemeli a színeket, beállítja a vízszintet, torzítást stb, lehetőeleg beavatkozás nélkül egy máveletben. Létezik ilyen? A HitPaw-t próbáltam...

#Mesterséges Intelligencia #MI kép #AI fotók #AI képek javítása
jún. 23. 10:39
1 2
 11/14 Tatyó ***** válasza:

Ismerek én is néhányat, amit linkeltél abból az Ideogram és a Microsoft Designer kerékpározik a legjobban szerintem. Szórakozásból én is szoktam használni némelyiket, de sajnos csoportképeken, eszközhasználatban és végtagok számában/elhelyezkedésében stb, van még mit tanulnia, viszont ezért szürreálisban verhetetlen. Animációban szerintem pont ezért nem fog túl jól teljesíteni a jelenlegi "csak" generatív modellek többsége. Viszont a 3d alapmodelleket is használó ai-knál nincs, nem lesz ilyen probléma talán:


https://www.youtube.com/watch?v=4XiW2uvvzow

jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tatyó ***** válasza:
Egyszóval, ami csak 2d-ből tanul az szerintem nem fog jól teljesíteni, már vannak hatalmas "3d-s adatbázisok" karakterekkel, tárgyakkal, ha azt veszik alapul egy kis "segítséggel" szerintem sokkal hatékonyabb lesz talán.
jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tatyó ***** válasza:
Persze, a fotogrammetria is képes 2d-ből 3d-t csinálni, de ehhez kell egy "kis" mennyiségű/minőségű kép az adott dologról.
jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi...
jún. 23. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!