Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik AI programmal tudom...

Melyik AI programmal tudom feldobni fotóimat?

Figyelt kérdés
Olyan MI/AI weblapot, programot keresek, amivel meglévő fotómat tudom szebbé, jobbá, kreatívabbá tenni. Értem ezalatt, hogy pl. feltöltök egy tengerparti képet és eltünteti róla az embereket, kiemeli a színeket, beállítja a vízszintet, torzítást stb, lehetőeleg beavatkozás nélkül egy máveletben. Létezik ilyen? A HitPaw-t próbáltam...

#Mesterséges Intelligencia #MI kép #AI fotók #AI képek javítása
jún. 23. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Inkább tanulj meg fényképezni...
jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Inkább ne szólaltál volna meg. Tükrözi az IQ-dat. Nem ismerek olyan fényképezőgépet, ami eltüntet a képről mondjuk embereket esetleg hozzátesz elemeket.
jún. 23. 11:55
 3/14 Tatyó ***** válasza:
77%

Szóval Te olyat keresel, ami beavatkozás nélkül kitalálja, hogy mit akarsz?

Kedves Hölgyem! Ez a technika jelenleg még nem áll a rendelkezésünkre. Amit szeretnél, azt egy ingyenes ai nem fogja túl jól megcsinálni. Az Adobe AI termékei sem tudnak ilyet minden beavatkozás nélkül, beavatkozással pedig jóval többet is, de egy picit kell ehhez is "érteni".

jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tatyó ***** válasza:
70%
Viszont olyan, ami az arcot "szépíti", fiatalítja olyan bőven akad és a használtuk is egyszerű és ingyenesek is, bár hibáznak itt-ott, de ezek nem nagyon alkalmasak arra amit Te szeretnél.
jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves Tatyó.

Ha nem is kitalálja, de képes elvégezni utasításra.

Nem egy fotó és nem portré. Hosszútávú használatra keresek. :)

Ha portré, akkor egyszerű lenne, mert pl. a PSt elég jól használom. De ha nem is használnám gyakorlottan:

A PS-hez léteznek preset-ek, amik pl. portrékat viszonylag értékelhető módon retusálnak szépitenek. (Nem ez érdekel most.)

Természetesen egy darabig még tuti nem lesznek azon a szinten, mintha manuálisan csinálnád meg, ezért ha DSLR képet retusálok, akkor csak a PS-t használom és nem, nem mobilon. :D

Az AI viszont képes a nulláról képet alkotni, úgy, hogy leírod milyet készítsen - ez mindenki számára ismert. Én olyat keresnék, ami a kettőt kicsit kombinálja. Lehet, hogy nem létezik, de azért a HitPaw pl. nem áll messze attól, amit leírtam. Nekem egy kicsit több kellene. Olyan AI szoftver, app vagy felület, ahol saját képet tudsz pl. szöveges felületen keresztül kommunikálva módosítani. Az AI-ban nem vagyok otthon. Van ilyen? Csak pár appot ismerek.

Te melyik AI alkalmazást használod?

jún. 23. 13:13
 6/14 Tatyó ***** válasza:

Én leragadtam a hagyományos képszerkesztésnél (PS+egyebek), nekem tökéletesen bevált. Azt írod Neked is megy a PS, abban mindent meg lehet csinálni, de már ahhoz is van AI cucc, bár én nem használom:


https://www.youtube.com/watch?v=RhBRmoxKqRg

jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tatyó ***** válasza:
jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tatyó ***** válasza:

Értem talán már a lényeget:


"Nem egy fotó és nem portré." szóval nagy mennyisééég...sok munka.

Szerintem Adobe ai.

jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy én is szeretnék fejlődni.

Most épp szeretnék vászonképet 1-2 fotóból, s kíváncsi vagyok lehet-e többet kihozni belőle AI által.

Az Adobe AI kimaradt még pár évvel ezelőtti verziót, verziókat használok. Régen rengeteget fotóztam pénzért és szórakozásból is, portrék, események na és persze táj, természet utazások. Anno nagyon élveztem a szöszmötölést a PS-el. Ma már nincs türelmem, időm hozzá. Ránézek az Adobe AI-ra.

Itt van pár kép generátor, nagyon jó cikk, hátha meghozza a kedved.

[link]

jún. 23. 15:17
 10/14 A kérdező kommentje:

Jaj!

Jut eszembe! Tuti, hogy van ilyen app!

Van egy csoport, szenzációs (és vicces) dolgokat kreálnak ott emberek (Free Photoshop Edits Original). Többször olvastam, hogy 1 perc volt xy app-al telefonon a módosítás.

Persze nem emlékszem az app nevére és biztos van több is

jún. 23. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!