Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen képkezelő program?

Létezik ilyen képkezelő program?

Figyelt kérdés
Van olyan képkezelő program, ami olyat tud, hogyha egy szót a képen elmaszatolok (pl Paint-tal) vissza tudom eredeti állapotba hozni, hogy el lehessen olvasni a szöveget?
jún. 20. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Az átlátszó ecset mit is fed le? Semmit.
jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem érted.. A rajzprogramokban az ecset egy bizonyos mértékig átlátszó, ahogy a valóságban is ha elkezdesz ecsettel lefesteni egy szöveget az első vonásra nem fog eltűnni.. hiába fested le a piros szöveget kékkel.. Ha ezt csinálod egy rrajzprogramban ugyan ez történik.. és ha állítgatod vagy többszőr áthúzod eltűnik számodra a szöveg.. De egy programmal bizonyos mértékig még megtalálható ez az eltérés a látszólag egyszínű satírozásban.. Nem egy atomfizika de látom nem érted..
jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Én Adobe Photoshophoz, Illustratorhoz, FreeHandhez értek.

De nem arról szól a kérdés, hogy félig-meddig kitakart valamiből ki lehet-e találni, mi lehetett ott, hanem nyomtalanul eltüntetni.

De mutass nekem ilyen képet kérlek, amit írsz! Hátha…

jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%

A 11-es nem tudja megérteni hogy az "elmaszatolás" nem azt jelenti hogy 1 színnel felülírja az eredetit. Mert azt valóban nem lehet helyreállítani.


Viszont ha pl egy betűt 4db szürke pixellel helyettesítek (ami ugye 4x 256 állapotú lehet, az betűtípus alapján próbálgatással jó esélyel megtippelhető helyreállítható. A homályosítás is.

jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező sehol nem írta le hogy paintben mivel és hogyan maszatolt el szöveget.. küldje be a képet és kiderül. Én csak azt mondom hogy van olyan eset hogy szemmel már nem látható szöveget vissza lehet állítani olvashatóvá mert bénán lett cenzúrázva mert erről szólt a kérdés.. nem írta sehol hogy raddírral törölte ráhúzott egy kitöltött alakzatot vagy kihomájosította valami effectel...
jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!