Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10 újra telepítés után,...

Win10 újra telepítés után, miért fogy a hely a C: meghajtón?

Figyelt kérdés
1 hete telepítették újra gépemet, Win10 a rendszerem, és egy ideig nem volt gond, aztán pedig elkezdet csökkeni a tárhelyem, 165 GB tárhelyem volt a C meghajtón újra telepítés, aztán pedig kb 2 naponta csökkent először 164, aztán 163, majd mára 160 GB szabad tárhelyem lett, partícióknál szoktam ellenőrizni, ez így normális hogy csökken? vagy én baltáztam el valamit vagy aki újra telepítette a gépemet? mit lehet tenni ez ellen? természetesen szoktam takarítani az ideglenes fájlokat, de idő után ugyan ez a probléma, illetve böngészőm is frissül..

máj. 29. 16:31
 1/2 A kérdező kommentje:
A válaszókat megfogom köszönni.
máj. 29. 16:32
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A böngésződ nem csak frissül, hibajavítások mellett új funkciókat is kap, ezért a telepítés mérete is növekedhet. Az operációs rendszer ugyancsak frissül, és a frissítések fájljai megmaradnak, hogy szükség esetén a frissítés visszavonható legyen. Az operációs rendszer - beállítástól függően - további mentéseket végez a fontos fájlokról, könyvtárakról, dokumentumokról. Az operációs rendszer változó méretű virtuális memóriát is használ (lapozófájl), ami szintén tárterületet foglal. Ugyancsak frissül a beépített víruskereső vagy a telepített vírusirtó program, ami a kártékony kódok felismerési mintáját tölti le, ezzel ugyancsak a szabad tárterület méretét csökkentve. Ehhez jöhetnek még a böngészőn keresztüli fájlletöltések, programtelepítések, szóval sok apróság.
máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!