Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltök egy zenét és...

FAKESZmester kérdése:

Ha letöltök egy zenét és átnevezem akkor a Winamp-ban mért az eredeti név jelenik meg?

Figyelt kérdés
letöltöttem az Anthrax - Madhouse c. számot amit ezzel a névvel töltött le valamiért a progi : Youtube - Anthrax - Madhouse , átneveztem csak Anthrax - Madhouse áá de a winamp-ban az eredeti név szerepel . . ez mért van ? és hogy tudom átnevezni úgy h a winamp is azt mutassa? (nem a zenelejátszo a hibás gondolom mert ilyet még nem csinált és nem ezt az 1 hanem még vagy 15 számot töltöttem le amiknek ugyanez a baja :S)
2010. okt. 25. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért jeleníti meg így, mert ki van töltve az ID3 tag.

Már nem emlékszem, hogy winampban hogy lehet átírni, rég használtam.

2010. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Winamp-nál lejátszás közben kattints az i betűre, vagy job klikk a zenére, és fájl infó. Ott javítsd ki az ID3 tag adatait, upgrade, és kész.
2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!