Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki volt az az őrült, aki...

Ki volt az az őrült, aki kitalálta a windows live messenger 2011-et?

Figyelt kérdés
Nektek sem tetszik? Vagy csak én rühellem ennyire? :S
2010. okt. 21. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan az, az őrült team, aki kitalálta a Winfoss 7-et és a MS. Office 2010-et!
2010. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha így folytatják, előbb-utóbb mindenki lecseréli a windowst ubuntura. Lassan az az ingyenes oprendszer jobb lesz, mint ez a ....
2010. okt. 21. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A Windows Live eddig is egy kalap sz*r volt szerintem. Feltelepíti a sok szarját egy mezei user még le se tudja törölni. Az Msn még jó volt de ezek biztonsági szempontból is egy nagy nullák.
2010. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem aMSN van ubuntun és tökéletesen meg vagyok elégedve. egyre többen vagyunk.
2010. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont ezért tanultam meg a Linux használatát.
2010. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát fent van nekem is a Linux Winfos Vista mellett az a másik oprendeszerem. Lehet h csak azt fogok használni, ezek a zsidók meg elmehetnek a halál f....ra.
2010. okt. 21. 18:24
 8/9 famousboy válasza:
Szerintem jó az egész progi, fészbúkszerűvé alakították, de vlmi kezdő fotosoppos lehetett aki a szmájlikat csinálta mer naon szarok vagy csak rossz a fantáziája :D
2010. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem szól egyik barátom, még régebben, hogy kerüljem el, ameddig tudom...:D


Viszont most újra lett rakva a windózom, és sajnos összetalálkoztam vele. Kb olyan ideges lettem, hogy majdnem sírtam (lány vagyok :'D)... Úgy éreztem, hogy akinek kipattant ez a fejéből, azt meg tudnám ölni, de komolyan... Végül nagy nehezen visszacsináltam a 2009-est...:D

2011. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!