Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali pc-n miért áll vissza...

Asztali pc-n miért áll vissza alaphelyzetbe?

Figyelt kérdés
Asztali PC-ről van szó.Win-10 van rajta.Az opera kereső kikapcsolás után vissza áll alaphelyzetbe.A brave kereső rendben van,ott nincs változás.Ezzel a problémával most találkoztam elöszőr és nem tudom az okát.A beállitásokon nem változtattam és maradt minden a régiben de most 2 napja vacakol a rabszolga,sztrájkol.Van megoldás erre vagy marad az 5 kg-os samú?
2023. okt. 7. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
mi az hogyaz opera kereső kikapcsolás után vissza áll alaphelyzetbe?
2023. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 # Azt jelenti,hogy minden oldal amit könyvjelzőztem eltűnik és a beállitások is vissza állnak alapra.Tehát,minden modositásom eltűnik és csak az van rajta ami egy telepités után található.
2023. okt. 7. 12:19
 3/9 CspCsj ***** válasza:
100%

Nem inkább böngészőre gondolsz?

Opera/Brave/Chrome/Edge/Firefox/stb. böngészőprogram...


Ha böngészőprogram, akkor véletlenül nem privát módban indul?

Ekkor ugyanis mindent "elfelejt" bezáráskor.

[link]

2023. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem privát az oldal csak a Brave van arra állitva.
2023. okt. 7. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

A Brave egy böngésző is.

Mi is konrétan a gond?

Mi az az Opera kereső?

2023. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó,rendben,legyen,böngésző.Az opera BÖNGÉSZÖN hogyan tudom privát módba megnyítni?Talán ez lehet a baj,csak én balga nem ismertem meg ezt az oldalt.
2023. okt. 7. 12:51
 7/9 CspCsj ***** válasza:

Valószínűleg egy frissítés okozta, de itt egy Opera újratelepítés megoldotta: (újabb frissítés történhetett)

[link]


Hivatalos telepítő: (ha esetleg egyéb weboldalról töltötted volna le korábban)

[link]

2023. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 # Így bele gondolva igazad lehet.A letöltőközpont honlapjáról töltöttem le.Köszönöm a linket és a segítséget!
2023. okt. 7. 15:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldodott a nagy probléma.Nem tudom hogyan de ez a szörnyella de frász át állt privát modba és azért törölt mindent.Azt se tudtam létezik ilyen az operán.
2023. okt. 9. 18:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!