Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11? Telepíthető már...

Windows 11? Telepíthető már minden gépre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elgondolkodtam a windows 11-en.

Mikor bejött, akkor elméletileg az én gépemmel nem volt kompatibilis.

I3 proci, 4Gb Ram 128gb SSD. Ez egy laptop.


Kérdésem, hogy még mindig ez van, hogy nem minden géppel kompatibilis vagy már módosították?


A másik, hogy én anno a 10-re megvettem a licence-et. Ha most frissítem 11-re (amennyiben lehet), akkor a licence megmarad vagy nem?


Előre is köszönöm.



2023. szept. 28. 11:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


Így. És most már töltögetek rá mindent ami kell, ez jó lesz programozni. (Plc-t tanulok)


Egy észrevétel… eddig ezen a gépen is Win10 volt, hát komolyan… sokszor már földhöz vágtam volna, pedig nem rég lett rá feltelepítve. Így a 11-el klasszisokkal jobb lett, pedig elméletileg a procit nem támogatja… hát mégis.

2023. szept. 29. 20:45
 12/15 anonim ***** válasza:
Működik rajta, de nem támogatják, azért, mert csak azokkal a feltételekkel garantálják, hogy a legjobban, legbiztonságosabban, stb. működik. Örülök, hogy nem bántad meg. Én inkább megvárom a 2025-öt, akkor dönthetek a 10, 11, 12 között (bár utóbbi vlsz. még kevésbé lesz kompatibilis)...
2023. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
minden gépre? C64-re is? kazettáról
2023. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"úgy néz ki lefrissít"


NINCS ILYEN!


FRISSÍT - ilyen van

2023. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem régebbi típusú laptopom van, és itt is csak a processzoron bukik el a Windows 11-re való frissítés lehetősége. Mivel alapból régi, kis teljesítményű a gép (Intel Celeron N3050-es processzor), így valószínűleg újra fogok beruházni (van még rá 2 évem), addig pedig eldöcögök a Windows 10-zel. Amire használni akarom, arra elég.
2023. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!