Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az FFMPEG tényleg tud 640...

Az FFMPEG tényleg tud 640 kbps bitrátájú MP3-at csinálni?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam erről, hogy valamilyen trükkel képes az FFMPEG 640 kbps MP3-at kódolni a szabványos 320 kbps maximum helyett. Ez tényleg lehetséges? Ha igen, akkor hogyan?

Én így próbáltam: ffmpeg -i input.wav -codec:a libmp3lame -b:a 640k output.mp3

Erre csak egy szabványos 320 kbps MP3-at kaptam... Gondolom valami külön trükk kell hozzá. Jó, értem, ennek semmi értelme, mert nem biztos, hogy az átlagos lejátszók le tudják játszani, ez engem inkább csak úgy érdekességképp érdekel, kísérletezni szeretnék vele. Sajnos a neten nem találok erről semmit, pedig emlékszem, hogy valahol hallottam, hogy az FFMPEG képes legfeljebb 640 kbps MP3 kódolására.



2023. szept. 11. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor már .ape vagy .flac, mint cicózni az mp3-mal. Ha lehet is lefogadom semmi sem fogja lejátszani
2023. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A LAME MP3-enkóder:

[link]

tud a

--freeformat -b 640

kapcsolókkal, de a lejátszók nem fogják 640 kbps-osként kezelni, csak 320 kbps-osként.

2023. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!